top of page
  • _

Ibland undrar jag


vem det är som hittar till min hemsida. Enligt statistiken har jag en del besökare från USA och det gör mig såklart lite nyfiken. Ge er gärna tillkänna genom en kommentar :-)


Sedan kan jag undra lite varför jag har en blogg i huvudtaget. Det är ju inte så att jag skriver så värst mycket i den. Just nu är det rätt mycket som ska bli klart innan midsommar. En klassisk deadline, jag vet. Men till skillnad tillnad till forskningen där man gärna VILL att saker och ting ska vara klara innan semestern så SKA de helt enkelt vara klara om de ska tryckas.


Men efter det lyckas jag förhoppningsvis att skriva lite mera samt att lägga ut några nya arbetsprover.

0 views0 comments

Recent Posts

See All

skrivs det om i dagens SvD. Jag gillar kombinationen av genetik & miljö och hur vetenskapen sätts i ett perspektiv som alla kan förstå.

Mitt företag kanske ska hänga med i dessa tider av social media? Samt få ett NAMN? Mitt namn är fint, vackert och unikt men det känns lite trist att introducera (eller bli introducerad) med "Natalie v

är precis vad jag har. Så tänkte jag igår när jag satt med en hög av tidningen nature och kollade vad som hade hänt. När jag var aktiv forskare hade jag aldrig så mycket tid att skanna av den vetenska

bottom of page